Angličtina

Seznamování s angličtinou je určené pro děti v předškolním věku, probíhá jednou týdně a to po dobu 25 minut.

Co se děti učí? pozdravy, čísla, barvy, zvířátka, oblečení, části těla, jídlo, počasí a jiné.

Naše učebnice? děti pracují s učebnicí, sada obsahuje pracovní sešit, DVD a CD s písničkami.

Za dětmi do školky dojíždí externí učitelka na výuku Anglického jazyka. Ejmy. Děti se za jednu lekci naučí 3 slova z dané oblasti. Protože jde o předškoláky, pracuje se hodně s učebnicí, kde si naučená slova spojují s obrázky pro lepší zapamatování a pochopení. Děti nejen hodně mluví, ale také malují, spojují, dokončují logické řady a přitom stále opakují probraná anglická slova.

Zde můžete shlédnout ilustrační video

pani učitelky:         Bc. Jana Skaláková, Bc. Světlana Kostrounová, Romana Kinclová